Genel Bilgiler

Bu web sitesi, birey ve/veya toplumun sağlıkla ilgili doğru bilgilere erişme talebine bir başvuru kaynağı olabilmek amacıyla hazırlanmıştır. İçerikte, genel sağlık bilgilerinin yanı sıra, hayatın akışında karşılaştığımız kimi krizlerde güncel ve/veya sorulara doğru zamanda, doğru hedef grupları için üretilen bilgilere yer verilmektedir.

Site ile ilgili çalışmalar Prof. Dr. Dilek Aslan ve Dr. Öğr. Üyesi Pınar Nuhoğlu Kibar tarafından yapılmaktadır. Prof. Dr. Dilek Aslan tıp doktoru ve halk sağlığı uzmanıdır. Dr. Öğr. Üyesi Pınar Nuhoğlu Kibar, eğitim bilimcidir. Enformasyon tasarım alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Site için içerik oluşturulurken toplumda genel sağlık, halk sağlığı ile ilgili merak edilen, gereksinim duyulan konulara öncelik verilecektir. Siz değerli okuyucularımızın bu çerçevede merak ettiğiniz konu(lar) olursa indofemi.yonetimi@gmail.com e-posta adresine yazabilirsiniz.

Talepleriniz sitemizin amacıyla uyumu, önceliği gibi konular dikkate alınarak değerlendirilecektir. Sitemize içerik katkısı ilgili kişi ve /veya kurumlara davetle ya da yazarların talepleriyle de zenginleşebilecektir.

Sitemizin yararlı olabilmesini diliyoruz.